ŻABKI

Wychowawcy: mgr Magdalena Wiejata i mgr Magdalena Strona

Pomoc: Elżbieta Nowaczek

Grupa wiekowa: 4 latki

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najpiękniejszych, najcieplejszych i najbardziej rodzinnych świąt. Wiadomym jest też to, że do każdych Świąt trzeba się w odpowiedni sposób przygotować. Dlatego, już z początkiem grudnia w grupie Żabek było czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania.

Dnia 10 stycznia 2019 r. o godz. 13:30 w grupie Żabek odbędzie się Dzień Babci i Dziadka,
na który serdecznie zapraszamy naszych drogich Seniorów.

Prosimy aby dziewczynkom przygotować strój śnieżynki a chłopcom bałwanka.

Dziękujemy

Tegoroczna jesień rozpieszcza nas piękną, słoneczną pogodą dlatego grupa Żabek aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu. Po śniadaniu dzieci często wraz z paniami wyruszają na długie spacery po okolicy, do parku czy na przedszkolny plac zabaw. Spacery uczą, rozwijają ale i też cieszą.

3 października był dla ,,Żabek'' dniem wyjątkowym. Z przedszkolaków zamieniły się w wyśmienitych kucharzy. Tuż po śniadaniu, wspólnie z Paniami, dzieci umyły rączki, założyły fartuszki i zabrały się do sporządzenia pysznej i zdrowej sałatki owocowej.

23 września, kiedy zaczyna się kalendarzowa jesień, w grupie ,,Żabek'' również zapukała do drzwi. Przyniosła ze sobą piękne i kolorowe dary: szyszki, kasztany, żołędzie i liście. Dzieci z grupy Żabek chętnie opowiadały o jesieni, o tym gdzie można ją zobaczyć oraz jak zmienia się przyroda w piękną i kolorową.