ŻABKI

Wychowawcy:  mgr Ewa Dolaś oraz mgr Mariola Zębala

Pomoc: Agnieszka Farat

Grupa wiekowa: 4 latki

Jesienne popołudnie spędziliśmy na aktywnej zabawie , niecodziennej i bardzo interesującej, brzmi ciekawie, już wyjaśniamy co też Żabki robiły. Grupa brała udział w zabawach sensorycznych .

W tym roku za oknem mogliśmy  obserwować nadzwyczajnie piękną polską jesień, dzięki czemu mieliśmy  możliwość spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

W naszym otoczeniu rośnie wiele drzew, jedne są stare, inne nieco młodsze i mniejsze, ale wszystkie piękne w każdej porze roku.

W  piątek tuż przed świętem Wszystkich Świętych, przedszkolaki z grupy Żabki i Kotki wraz z wychowawczyniami wybrały się na spacer na pobliski cmentarz.

Nasze pierwsze zajęcia w ramach kółka sensorycznego „Sensoryka dla smyka”, dotyczyły ulubionych przez dzieci owoców- jabłka i gruszki.