ŻABKI

Wychowawcy: mgr Sylwia Kowalska mgr Ewa Dolaś

Pomoc: Elżbieta Nowaczek

Grupa wiekowa: 4 latki

W ubiegłym tygodniu poruszyliśmy temat owoców, natomiast tematem głównym tego tygodnia zostały warzywa.

Z nadejściem nowej pory roku- jesieni, już na początku października poruszyliśmy na zajęciach owocową tematykę.

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

15 września nasze Żabki uroczyście obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki w naszym przedszkolu. Tego dnia, wszyscy bez wyjątku mieli na sobie ubrania wypełnione kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy pochodzenie tego święta.

Początek września w przedszkolu to również przypomnienie przedszkolakom o zasadach bezpieczeństwa w drodze do i z przedszkola. W tym temacie nasze Żabki miały bardzo dużo do powiedzenia i były aktywne w czasie całego tygodnia, w którym temat bezpieczeństwa był poruszany.