ŻABKI

Wychowawcy: mgr Sylwia Kowalska mgr Ewa Dolaś

Pomoc: Elżbieta Nowaczek

Grupa wiekowa: 4 latki

Kolorowa jesień odwiedziła Żabki na zajęciach z koła sensorycznego z koszem pełnym pysznych owoców.

W ostatnim czasie w ramach zajęć koła sensorycznego „ Małe Sensorki” grupa Żabki tworzyła masy plastyczne: masę solną i dyniolinę.

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. W związku z czym we środę 6 października nasza grupa wybrała się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słomnikach.

Ostatnie dni września dzieci z grupy „ Żabek” upłynęły na rozmowach dotyczących bezpieczeństwa na drodze. Dzieci zapoznały sie z podstawowymi elementami zasad ruchu drogowego.

Jak co roku, 23 września zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie jesieni.