ŻABKI

Wychowawcy:  mgr Ewa Dolaś oraz mgr Agnieszka Jastrząb

Pomoc: Elżbieta Nowaczek

Grupa wiekowa: 4 latki

Święta wielkanocne wiążą się z licznymi przygotowaniami oraz wieloma ludowymi zwyczajami.

21 marca to  pierwszy dzień kalendarzowej wiosny już  od kilku dni w przedszkolu panowało wielkie poruszenie.

Dzieci uwielbiają odkrywać i doświadczać. W grupie Żabek  , stworzyliśmy   niezwykłe centrum sensoryczne, w którym przedszkolaki miały okazję bawić się i uczyć, wykorzystując wszystkie zmysły.

„Matematyka nie jest ani trudna, ani nudna. Zwłaszcza, jeśli zaprzyjaźnimy się z nią od dziecka”... O tym przekonały się przedszkolaki w grupie Żabek, którzy już od jesieni rozwijali swoje zainteresowania matematyczne.

Żabki bardzo lubią zajęcia sensoryczne i właśnie dla nich została przygotowana ścieżka sensoryczna.