Smaller Default Larger

mgr Małgorzata Wojasińska

Ukończyła studa magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego oraz studia podyplomowe  - „ Organizacja i zarządzanie oświatą”. W zawodzie nauczyciela pracuje 20 lat. Od siedmiu lat pełni funkcję dyrektora przedszkola.

           Bardzo lubię swoją pracę, jest dla mnie wielkim wyzwaniem a jednocześnie dostarcza mi wiele satysfakcji. Oprócz tzw. pracy biurowej dyrektora, jestem aktywną nauczycielką w grupie trzylatków.

Dbam o jak najlepszą organizację i rozwój naszej placówki, żeby dzieci czuły się tu bezpiecznie, dobrze, były wesołe, otwarte, swobodne i szczęśliwe. Największą nagrodą jest dla mnie radość dziecka i zadowolenie Rodziców - dodają mi sił do pracy i podejmowania nowych wyzwań.

Mam poczucie humoru i dobry kontakt z ludźmi. Poprzez serdeczność, ciepło i uśmiech  staram się zapewnić każdemu dziecku poczucie akceptacji i bezpieczeństwa oraz stwarzac miłą atmosferę dla całego zespołu. Mam to szczęście, że personel przedszkola tworzą Panie, które są oddane swojej pracy i zawsze mogę liczyć na ich wsparcie.

Z natury jestem wesołą optymistką,kocham zwierzęta i przyrodę. Wolny czas spędzam przy dobrej lekturze, rozwiązywaniu krzyżowek i spotkaniach z przyjaciółmi.

 

                               „…Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…” Janusz Korczak