Program artystyczny pt. Serce dla Polski w wykonaniu dzieci z grup Jeżyków i Wiewiórek został także pokazany w niedzielę 4 listopada 2018 r. o godz. 18 w Centrum Kultury w Słomnikach inaugurując tym samym uroczyste obchody 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie Słomniki. Dziękujemy wszystkim zebranym za zainteresowanie i bycie z nami tego dnia na wspólnym świętowaniu tej pięknej rocznicy.

W piątek 9 listopada w związku z obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości nasze przedszkole przyłączyło się do akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. Rekord dla Niepodległej w ramach której o godz. 11:11 wszystkie dzieci oraz pracownicy naszej placówki wspólnie odśpiewali czterozwrotkowy hymn Polski - Mazurka Dąbrowskiego.

We czwartek 8 listopada nasze przedszkole pomalowane było w biało-czerwone barwy. Wszystko za sprawą uroczystego apelu, który odbył się w związku z 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Program artystyczny pt. Serce dla Polski przygotowały dzieci z grup Wiewiórek i Jeżyków pod opieką Pań wychowawczyń.

Dnia 19 października w naszym przedszkolu odbyło się ekologiczne przedstawienie pt: ”Ekologiczny Czerwony Kapturek” w wykonaniu grupy Kotków.