19 lutego nasze przedszkolaki mogły obcować z teatrem, sztuką i magią, oglądając niezwykły spektakl przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji.

W załączniku znajdziecie Państwo druk deklaracji o kontynuacji edukacji w Przedszkolu Samorządowym w Słomnikach na rok szkolny 2021/2022, który należy wydrukować, wypełnić i złożyć w sekretariacie DO DNIA 1 MARCA 2021 r.

Druk można również dostać w naszym sekretariacie.

ZAŁĄCZNIK ZOSTAŁ POPRAWIONY laughing

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (DEKLARACJA KONTYNUACJI.odt)DEKLARACJA KONTYNUACJI.odt22 kB

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021.

Załączniki:
PlikRozmiar