12.04.2024r w naszym przedszkolu odbyły się niecodzienne zajęcia.Gościliśmy policjantów z Komendy Głównej Policji w Krakowie.  Edukacja i profilaktyka to jedno z zadań wykonywanych przez te służby.

3.04.2024r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w przedstawieniu - ,,Tańcowały dwa Michały''. Spektakl oparty był na twórczości Juliana Tuwima.

W naszym przedszkolu kultywujemy świąteczne tradycje i tak w tym roku 26 marca  odbyło się uroczyste Wielkanocne Śniadanie, na którym gościliśmy oczywiście naszych przedszkolaków, rodziców,  Burmistrza Pana Pawła Knafla oraz przedstawiciela krakowskiego Kuratorium pana wizytatora Marcina Janeczka.

Jak co roku – 21 marca, obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Pierwszy Dzień Wiosny”. Od dłuższego czasu z niecierpliwością czekaliśmy na ciepłe promyki słońca oraz wszechobecną zieleń.