Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dziadkowie kochają, wspierają na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie.

W 4 edycji akcji edukacyjno-artystycznej organizowanej przez Urząd Miejski w Słomnikach pt. CHOINKA NA RYNKU W SŁOMNIKACH W BARWACH NARODOWYCH w ramach działania "Udekorujmy razem choinkę na Rynku w Słomnikach" wzięła udział spora grupa naszych przedszkolaków.

Dnia 11.01.2019 w naszym przedszkolu najmłodsze grupy gościły swoje ukochane Babcie i wspaniałych Dziadków. W związku ze zbliżającym się świętem jakim jest Dzień Babci i Dziadka dzieci z najmłodszych grup przygotowały pod czujnym okiem swoich pań występ artystyczny.

19 grudnia w naszym przedszkolu był bardzo uroczystym dniem. Zgodnie z tradycją najstarsza grupa przedszkolaków - Jeżyki pod opieką Pani Agnieszki i Pani Bożenki, wystawiła dla swoich Rodziców, zaproszonych gości oraz wszystkich pracowników przedszkola piękne Jasełka.