Smaller Default Larger

W dniach od 25 do 26 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2018/2019. W pierwszych  dniach swoje przedstawienia zaprezentowały dzieci z grupy "Żabek", "Kotków” i „Wiewiórek”.

18 czerwca wszystkie dzieci na naszego przedszkola wybrała się na wycieczkę do ZOO w Krakowie. Dzieci podziwiały różnorodność gatunków zwierząt, ich wygląd, zwyczaje.

 14 czerwca w piękne, słoneczne popołudnie odbył się nasz festyn rodzinny. Piknik zorganizowany został  na boisku Orlik. Mogliśmy tam zorganizować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Festyn prowadziły nasze koleżanki Pani Basia i Pani Agatka.

Na początku czerwca dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium „Mój kosmos”.

Jak co roku  z okazji Dnia Dziecka,  nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Słomnikach. Na miejscu Panowie Strażacy opowiedzieli o zadaniach i trudach, z jakimi można się spotkać w ich pracy.