Smaller Default Larger

 14 czerwca w piękne, słoneczne popołudnie odbył się nasz festyn rodzinny. Piknik zorganizowany został  na boisku Orlik. Mogliśmy tam zorganizować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Festyn prowadziły nasze koleżanki Pani Basia i Pani Agatka.

Po krótkim artystycznym występie wszystkich grup przedszkolnych mogliśmy oglądnąć taniec, który za prezentowała grupa taneczna pod kierunkiem Pana Patryka Wyskockiego  działająca przy MGOK w Słomnikach. Dzieci mogły skorzystać z czterech stacji i zdobyć pieczątki a następnie dostać od Pani dyrektor nagrody. Oprócz atrakcji scenicznych zapewniono wszystkim różne atrakcje na ustawionych stoiskach. Każdy mógł skosztować domowych wypieków, w doskonale zaopatrzonej cukierence. Można było napić się kawy, herbaty, czy soku a także zjeść pyszną kiełbaskę z grilla.. Dzieci mogły w kącikach urody pomalować sobie twarze, pobawić się wśród wielkich mydlanych baniek. Wszyscy uczestnicy pikniku mogli skorzystać z foto budki. Każdy uczestnik pikniku znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu. Warto podkreślić, iż dzięki hojności rodziców i sponsorów część atrakcji dla dzieci była darmowa zaś środki zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na potrzeby przedszkola. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, pomysły, środki materialne, aby uświetnić wspólne przedsięwzięcie. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy przyjaciele naszej placówki. Dzięki Wam nasz Piknik Rodzinny był niepowtarzalny.