Smaller Default Larger

DRODZY RODZICE!

W poniższym linku zamieszczamy garść dobrych rad oraz zasad udzielania pierwszej pomocy w okresie pandemii COVID-19. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

https://drive.google.com/file/d/1c-qG7tt1xiDFcNo4bKtRnVhuDiWsdfZc/view?fbclid=IwAR3hQhJREE3NToGAG5HBu5_GzP5Gzr0IDzx_3DAqEg9xdYIMrA9f2H5pvlQ

6 marca gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk „Szok”. Artyści podczas godzinnego przedstawienia zaprezentowali dzieciom i nauczycielom program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, akrobacji  a także sztuki iluzji.  

Dnia 5 marca odbyła się w naszym przedszkolu międzygrupowa olimpiada sportowa pod hasłem: "Od smyka do olimpijczyka". Jak każda olimpiada, tak i nasza, rozpoczęła się od uroczystego przemarszu wszystkich grup.

We wtorek 3 marca dzieci z naszego przedszkola gościły trenera judo Pana Sebastiana Cieślika ze szkoły Progres Judo w Słomnikach. Pan Sebastian w ramach przedszkolnego programu „W zdrowym ciele, zdrowy duch” przedstawił dzieciom w jaki sposób należy o siebie dbać aby być zdrowym.

W czwartek, 20 lutego, odwiedziła nas Baśniowa Kapela – czyli Pani Dorota i Pan Adam Szafraniec.