Smaller Default Larger

6 marca gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk „Szok”. Artyści podczas godzinnego przedstawienia zaprezentowali dzieciom i nauczycielom program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, akrobacji  a także sztuki iluzji.  

Dnia 5 marca odbyła się w naszym przedszkolu międzygrupowa olimpiada sportowa pod hasłem: "Od smyka do olimpijczyka". Jak każda olimpiada, tak i nasza, rozpoczęła się od uroczystego przemarszu wszystkich grup.

We wtorek 3 marca dzieci z naszego przedszkola gościły trenera judo Pana Sebastiana Cieślika ze szkoły Progres Judo w Słomnikach. Pan Sebastian w ramach przedszkolnego programu „W zdrowym ciele, zdrowy duch” przedstawił dzieciom w jaki sposób należy o siebie dbać aby być zdrowym.

W czwartek, 20 lutego, odwiedziła nas Baśniowa Kapela – czyli Pani Dorota i Pan Adam Szafraniec.

 „W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.” Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.