W ramach programu „Wiem co jem”, pewnego wrześniowego dnia postanowiliśmy odkrywać świat przyrody i obchodziliśmy Dzień Jabłka .

„Wiem, co jem”- to program autorski promujący zdrowe żywienie wśród przedszkolaków.

Głównym celem tego programu jest podniesienie poziomu wiedzy dzieci dotyczącej racjonalnego odżywiania czyli stosowania zasad zdrowego żywienia oraz spędzania czasu aktywnie na powietrzu.

W roku szkolnym 2021/2022 grupa III „Żabki”, przystąpiła do realizacji ciekawego projektu.

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY

"MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"

Nasze Przedszkole kolejny raz przystąpiło do: Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. Projekt realizowany jest w trzech grupach: Misiach, Żabkach i Kotkach.

Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą.