Smaller Default Larger

Drodzy Rodzice!

Wakacje powoli się kończą.... Czas nasze myśli kierować ku wrześniu (przypominamy: nasze przedszkole czynne jest już od 01.09.2023).

Szczególnie mamy na uwadze dzieci, dla których przedszkolna przygoda rozpocznie się w tym roku po raz pierwszy! Poniżej przedstawiamy Wam niezbędnik na start, z którym prosimy się uważnie zapoznać, aby już niedługo bez obaw przekroczyć próg naszego przedszkola.

W dniach od 20 do 22 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2022/2023. W pierwszym dniu  starsze dzieci z grupy "Jeżyków" i "Wiewiórek"pożegnały przedszkole.

Dnia 15 czerwca nasze przedszkolaki wraz z rodzicami wyjechali na całodzienną wycieczkę do Parku Dinozaurów w Zatorze.

My jesteśmy dzieci jak dzieci,

Czasem krnąbrne, czasem czupurne,
Ale chcemy, by księżyc świecił,
A noce nie były pochmurne...
Chcemy, by nie było dnia bez słońca,
Pracy bez pięknej radości.
Chcemy, by ziemia śpiewająca
Pełna była dobrej miłości.

(T. Kubiak)

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.