Smaller Default Larger

Zakończyliśmy fotograficzny projekt pt. "Słomniki w obiektywie". Prace naszych artystów można oglądać na holu przedszkola. Aż 16 dzieci z rodzicami wzięło do ręki aparat/telefon z aparatem i spojrzało swoim okiem na okolicę,w której przebywają na codzień. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy pięknych kadrów.

Nasz gość specjalny fotograf Piotr Werner tak podsumował stworzony przez nas projekt: "Bardzo się cieszę, że powstał projekt, który poprzez fotografowanie, uczy patrzenia na otaczający nas świat. Wszystkie zdjęcia były naprawdę bardzo dobre i jakże różnorodne, świadczy to o tym, że każdy z nas inaczej postrzega przestrzeń dookoło nas i to jest w tym piękne. Zdjęcia pokazują to,co w danej chwili nas zachwyciło, wywołało emocje, którymi chcemy podzielić się z innymi osobami. Mam szczerą nadzieję, że takich inicjatyw będzie więcej".

Pan Piotr Werner wręczył każdemu uczestnikowi prezent z dyplomem,a jedno zdjęcie wyróżnił wręczając książkę swojego autorstwa pt."W świetle inspiracji". Tak uzasadnił swój wybór: "Zdjęcie, które wyróżniłem jest bardzo dobrze skomponowane. Zawiera w sobie coś nieoczywistego, dającego nam do myślenia, co może robić figura Matki Boskiej pośród „niczego”. Być może wiąże się z tym pewna historia, którą oczywiście każdy z nas może zinterpretować samemu".