Smaller Default Larger

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

Dnia 18.06.2018r przedszkolaki z grupy Zajączków, Wiewiórek i Jeżyków  wybrały się na Lotnisko do Balic. Wszystkie były bardzo podekscytowane tym wyjazdem.

 W poniedziałek 4 czerwca odbył się w naszym przedszkolu trochę spóźniony Dzień Dziecka. Chciałyśmy aby ten czas był inny, wyjątkowy i kolorowy dlatego zorganizowałyśmy dla naszych podopiecznych podróż do krainy bajek.

Jak co roku  1 czerwca,  nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Słomnikach. Na miejscu Panowie Strażacy opowiedzieli o zadaniach i trudach, z jakimi można się spotkać w ich pracy.

Miesiąc maj w naszym przedszkolu był bardzo rodzinnym czasem.  Oprócz pięknych i wzruszających przedstawień z okazji Dnia Rodziny zorganizowano dla naszych chętnych  przedszkolaków i ich rodziców Przedszkolny Przegląd Myśli Dziecięcych „ Moja ilustrowana książka”.