17 maja zostały podane do informacji wyniki Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Regionalnej i Ludowej "Reglud" zorganizowanego przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach.

"Dzień Ziemi obchodzimy - ekologii dzieci uczymy Każdy przedszkolak chce znać -jak o środowisko dbać!”

Drodzy Rodzice

W załącznikach tego artykułu znajdują się wyniki tegorocznej rekrutacji dzieci do Przedszkola Samorządowego w Słomnikach oraz oświadczenie woli uczęszczania dziecka do naszego przedszkola.

Drodzy Rodzice

W załączniku znajdziecie Państwo wniosek o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola na nowy rok szkolny.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (WNIOSEK NOWY 2021 2022.odt)WNIOSEK NOWY 2021 2022.odt27 kB

19 lutego nasze przedszkolaki mogły obcować z teatrem, sztuką i magią, oglądając niezwykły spektakl przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.