Smaller Default Larger

Miesiąc maj w naszym przedszkolu był bardzo rodzinnym czasem.  Oprócz pięknych i wzruszających przedstawień z okazji Dnia Rodziny zorganizowano dla naszych chętnych  przedszkolaków i ich rodziców Przedszkolny Przegląd Myśli Dziecięcych „ Moja ilustrowana książka”.

  Dziecko tworzyło ilustracje, natomiast Rodzic teksty, ale głównym celem owego przedsięwzięcia było …wspólne spędzenie czasu nad stworzeniem krótkiej ilustrowanej bajeczki. Wykonano aż 8 wspaniałych historyjek! O „ Pracowitym Julusiu”, „ Górskiej przygodzie Tuptusia i Serduszka”, „Stachu Cha”, „Zielonej biedronce”, „ Zagubionym motylku”, „ Czarodziejskich kwiatkach”, „ Czterech porach roku w ogrodzie Mai” oraz „ Psim Patrolu ratującym Kapitana Marcela”. Wszystkie bajeczki są wspaniałe i kolorowe, starannie dopracowane , a co najważniejsze widać w nich duże zaangażowanie zarówno dzieci jak i Rodziców.  Autorzy książeczek w ramach organizowanego przedsięwzięcia otrzymali książeczki, dyplomy i podziękowania J Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i mamy nadzieję, że w następnym roku będzie nas jeszcze więcej!