Szanowni Państwo!

Za zaufanie, ciężką pracę, zaangażowanie, rozmowy.... Za to, że się chce!

Dziękuję za kolejny rok współpracy.

Agnieszka Tekiela-logopeda.

Jedno z najpiękniejszych podziękowań (od pewnego przedszkolaka). Mój portret z nosem na plus:)

DRODZY RODZICE!

Bardzo dziękujemy za pomoc w zagospodarowaniu ogrodu przedszkolnego. Rada Rodziców wyraziła zgodę na zakup roślin.  Koszt wyniósł 847.00 zł.

W słoneczny piątkowy poranek zrobiło się tłoczno wokół naszego przedszkola. Wszystko za sprawą dzieci, które wraz ze swymi rodzinami szykowały się do całodniowej wycieczki.

Zapraszamy dzieci do krainy baśni,
gdzie słoneczko świeci,
gdzie gwiazda nie gaśnie.
Przypomnijmy sobie razem, jeśli chcecie,
bajki, kolorowe, najpiękniejsze w świecie

Maj jest miesiącem, w którym przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. W ten niezwykle ważny czas dzieci przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień Rodziny”.