Smaller Default Larger

W słoneczny piątkowy poranek zrobiło się tłoczno wokół naszego przedszkola. Wszystko za sprawą dzieci, które wraz ze swymi rodzinami szykowały się do całodniowej wycieczki.

Celem podróży była miejscowość Zator. W radosnych nastrojach dwa autokary dowiozły grupę około 100 osobową do wyznaczonego celu, a tam… radości było co nie miara. Pięknie kolorowo, wszystko wkoło zachwycało. Na początku, przy co prawda niezbyt sprzyjającej aurze zwiedziliśmy Park Bajek. Następnie wzmocnieni bardzo smacznym obiadkiem, kontynuowaliśmy zwiedzanie Parku Mitologii- tam niestety ze względu na bardzo mocny wiatr nie popłynęliśmy barkami. Humorów pogoda tam jednak nie zepsuła. Kolejno odwiedziliśmy Park Owadów oraz atrakcyjny Park Dinozaurów. Po to by w końcu w pełnym już słońcu, ku uciesze dzieci oddać się harcom i swawolom na atrakcjach oferowanych przez wesołe miasteczko. Bardzo zadowoleni wróciliśmy około godziny 20.20 na parking przedszkolny. Wycieczka oprócz walorów turystyczno- poznawczych bardzo dobrze wpłynęła na wzmocnienie więzi społeczności przedszkolnej.

Wszystkim uczestnikom wycieczki, bardzo dziękujemy za mile spędzony dzień.