Smaller Default Larger

Maj jest miesiącem, w którym przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto. W ten niezwykle ważny czas dzieci przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień Rodziny”.

W dniach 23.05. - 25.05. 2016r. odbyły się w naszym przedszkolu uroczyste spotkania dla Mam i Tatusiów z okazji ich święta. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Wielka trema, trochę łez- ale występy się udały! Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To były wyjątkowe i pełne wrażeń dni. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części oficjalnej odbyły się słodkie poczęstunki. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zapadnią w pamięci dzieci i rodziców. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Szczegółowe relacje z uroczystości znajdują się na stronach poszczególnych grup.

Droga mamo, drogi tatku
mamy dla Was dziś po kwiatku.
Dla Was dzisiaj te występy,
choć nam trema depcze pięty.

Mamo ile na twej głowie loków –
tyle szczęścia w każdym roku,
niechaj Ci los podaruje -
ja się pod tym podpisuje.

Moja mamo ukochana
życzę Ci uśmiechu z rana,
aby tata w twoich oczach
widział to żeś jest urocza.

Drogi tato Tobie życzę
dobrych chwil, których nie zliczę,
bo paluszków mam za mało,
a liczydło się schowało.

Drogi tatku życzę Tobie
pomyślności tak Ci powiem,
aby mama bez wątpienia
miała w Tobie supermena.

Mamo, aby każdy nowy dzień
w siłę obdarował Cię.
Aby Twoje złote serce
wybaczyło mi jak najwięcej.