Smaller Default Larger

12 maja w godzinach popołudniowych dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w kolejnych zajęciach zumby, prowadzonych przez Panią Justynę Stanek.

Organizując spotkanie naszym celem było zachęcenie rodziców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Chcieliśmy również pokazać, że rozwijanie aktywności fizycznej może sprawić wiele radości za równo dzieciom jak i dorosłym. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zorganizowanych zajęciach. Spotkanie i tego typu zabawy ruchowe podobały się wszystkim. Zabawy przy muzyce wpływają na umuzykalnienie, poczucie rytmu i koordynacji, kształtują estetykę ruchu. Sprzyjają również dobremu nastrojowi, wyzwalają uśmiech. Jesteśmy przekonani, że nie były to ostatnie zajęcia zumby w naszym przedszkolu. Serdecznie dziękujemy Pani Justynie za prowadzenie zajęć i poświęcony czas.