„Misiowy Bajarz” to V moduł projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

Przedszkolaki z grupy ,,Kotki ” w ramach projektu edukacyjnego ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury” zrealizowały moduł IV -.. Misiowe recepty na pozytywne myślenie”.

MODUŁ III  projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, dotyczył naszej Ojczyzny i nosił tytuł -Opowiem Wam o Polsce.

Na listopadowych zajęciach w ramach projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” , przedszkolaki miały możliwość poznania nowych , ciekawych zadań.

29 września przedszkolaki z grupy KOTKI obchodziły Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ogłoszone z inicjatywy Polskiej Izby Książki, a jego celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom. W tym dniu rozpoczęliśmy realizację projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” .