Smaller Default Larger

28 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu dziadka Leny Bujarskiej z grupy Wiewiórek Kapitana Janusza  Gardułę. Spotkanie prowadziła Pani Basia Stanek, która na początku spotkania wraz z grupą "Wiewiórek" zaprezentowała taniec do żeglarskiej muzyki.

W dniach od 20 do 22 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2016/2017. W pierwszym dniu  starsze dzieci z grupy "Jeżyków" pożegnały przedszkole zaś młodsze z grupy "Wiewiórek" pożegnały starszaków, życząc im wielu sukcesów w szkole. 

 

W zdrowym ciele zdrowy duch! Pod takim hasłem świętowaliśmy w dniu 7 czerwca Dzień Sportu w naszym przedszkolu. Przedszkolaki po śniadaniu udały się ze swoimi paniami na stadion Orlika w Słomnikach, gdzie czekały na nich animatorki z Animatort.

1 czerwca 2017 roku  już po raz kolejny w ramach cyklu Rodzice Dzieciom rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola wystąpili na przedszkolnej scenie. Aktorzy po ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się w przedstawieniu pt. „Kopciuszek na sportowo” w reżyserii Pań Agaty Dudek i Basi Stanek.

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto.