Smaller Default Larger

Dnia 10.05.2017r. przedszkolaki z najmłodszych grup:  Misie, Zajączki oraz Żabki wybrały się na wycieczkę do Multikina.  Po śniadaniu panie w grupach przypomniały o zasadach bezpieczeństwa podczas wyjazdu oraz o stosownym zachowaniu się w kinie. O godzinie 9.00 z parkingu przedszkolnego w dobrych humorach ruszyliśmy w drogę.

Po dotarciu na miejsce przywitały nas sympatyczne panie z obsługi i zaprosiły na salę nr 11. Zanim rozpoczął się seans, dzieci obejrzały krótki film przedstawiający kinowy savoir-vivre. Po ustaleniu zasad panujących w kinie rozpoczęła się projekcja filmu animowanego z serii Tomek i przyjaciele pt,, Wielki wyścig”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem oglądały przygody wesołego pociągu oraz jego przyjaciół. Po obejrzeniu bajki zostaliśmy zaproszeniu na zaplecze kina gdzie mogliśmy zobaczyć jak wygląda prawdziwa projektornia. Ostatnim punktem wycieczki była prezentacja i degustacja popcornu. Na koniec spotkania nasi podopieczni za swoje grzeczne zachowanie dostali nagrody. Panie z kina podarowały dzieciom naklejki, kolorowanki oraz dyplomy małego kinomaniaka. Każda grupa dostała także zabawkę jednego z bohaterów obejrzanej bajki. Zmęczeni, pełni wrażeń i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola na godzinę 13.00.