Smaller Default Larger

W dniach od 20 do 22 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2016/2017. W pierwszym dniu  starsze dzieci z grupy "Jeżyków" pożegnały przedszkole zaś młodsze z grupy "Wiewiórek" pożegnały starszaków, życząc im wielu sukcesów w szkole. 

Dzieci pięknie podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za ich pracę. Wiele wzruszeń i trochę łez wycisnęła rzewna piosenka „Pożegnania nadszedł czas”.  Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor przedszkola Małgorzata Wojasińska dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem, najbardziej zaangażowani rodzice otrzymali dyplomy. W następnych dniach swoje przedstawienia zaprezentowały dzieci z grupy "Kotków", "Żabek", "Zajączków", "Misiów". Przedszkolaki zaprezentowały swoje programy artystyczne: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy a  rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. Dzieciom kończącym przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!

GRUPA JEŻYKÓW I WIEWIÓREK

 

 

 

 

 

 

 GRUPA KOTKÓW I ŻABEK

 

GRUPA ZAJĄCZKÓW I MISIÓW