W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy „Misie” brały udział w zajęciach realizując projekt „Dzieciaki mleczaki” , które miały na celu pogłębienie wiedzy kulinarnej dzieci.

Słonko coraz częściej świeci, dni są cieplejsze więc warto pomyśleć o wycieczkach . Grupa Misiów w ramach projektu „Zdrowo i sportowo”, realizowała scenariusz ćwiczeń ruchowych pt. „ Polskie krajobrazy”.

„Każdy przedszkolak wie, co w mleku kryje się”, pod takim hasłem realizowaliśmy zajęcia w ramach projektu „Dzieciaki mleczaki”.

Kolejne zajęcia z projektu „Zdrowo i sportowo”, dotyczą aktywności ruchowej zimą.

Dzieci przed świętami postanowiły poćwiczyć elfowe sprawności i wykonały ćwiczenia z jednego z scenariuszy projektu „Zdrowo i sportowo”.