Smaller Default Larger

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. W dniach od  22 do 24 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością programy artystyczne przygotowane na zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Wszystkie dzieci na świecie
są takie same – lubią skakać na jednej nodze
i lubią zanudzać mamę.

Kochana Mamo, kochany Tato
dzisiaj dziękować chcemy wam za to,
że nas kochacie, że o nas dbacie
i wszystkie psoty nam wybaczacie. 

 19 maja w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które przeprowadzili pracownicy Politechniki Śląskiej z Katedry Geoinżynierii i Eksploatacji Surowców Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej.

13 maja 2022 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie autorskie z panem Wiesławem Drabikiem. Celem spotkania była promocja czytelnictwa oraz zapoznanie z twórczością autora. Wiesław Drabik jest autorem ponad trzystu wesołych, rymowanych książek dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z najstarszych grup przedszkolnych.