Smaller Default Larger

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych Mam, które 26 maja obchodzą swoje święto.

W naszym przedszkolu w ten niezwykle ważny czas przedszkolaki przedstawiają programy artystyczne nie tylko dla Mam, a również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień Rodziny”. W dniach od 22.05 - 25.05 wszystkie grupy przedszkolne ze swymi wychowawczyniami zaprezentowały starannie przygotowane występy, podczas których zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne budząc zachwyt w oczach rodziców. Po występach dzieci zaprosiły swoich rodziców na słodki poczęstunek. "Dzień Rodziny" to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.