Smaller Default Larger

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

W dniach od 20 do 22 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018. W pierwszych  dniach swoje przedstawienia zaprezentowały dzieci z grupy "Kotków", "Żabek", "Zajączków", "Misiów". Przedszkolaki zaprezentowały swoje programy artystyczne: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy a  rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. W ostatnim dniu najstarsze dzieci z grupy "Jeżyków" i „Wiewiórek” pożegnały przedszkole. Dzieci  podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za ich pracę. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor przedszkola Małgorzata Wojasińska dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem, najbardziej zaangażowani rodzice otrzymali dyplomy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.