Smaller Default Larger

„Jest w maju dzień specjalny taki,
kiedy mama czeka na buziaki.
Bo to jest Dzień Mamy, a mamę kochamy
i zaraz buziaków sto pewnie jej damy.

A gdy wiosna zamieni się w lato?
Na buziaki w Dzień Taty czeka tato.

Czy tylko wtedy?
Wcale nie!
Chyba pamiętacie, że mamie i tacie
buziaki zawsze należą się.”

Każdego roku w maju, obchodzą swoje święto wszystkie Mamy. Ale przecież przy Mamusi stoi zawsze Tatuś – czyli najważniejsze dwie osoby w życiu każdego dziecka. Rodzice robią wszystko, aby życie ich dzieci przebiegało w zdrowiu, radości i szczęściu. Dokładają wszelkich starań by dobrze je wychować aby w przyszłości stały się ich dumą. Dzień Mamy i Dzień Taty to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. W tych szczególnych dniach każdy, duży czy mały, składa swoim ukochanym rodzicom życzenia. Tak też było w naszym przedszkolu w dniach 23.05. - 25.05. 2018r. odbyły się uroczyste spotkania dla Mam i Tatusiów z okazji ich święta. Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Wielka trema, trochę łez- ale występy się udały! Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To były wyjątkowe i pełne wrażeń dni. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części oficjalnej odbyły się słodkie poczęstunki. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zapadnią w pamięci dzieci i rodziców. „Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.To były wspaniałe dni.

 

Życzymy wszystkim Rodzicom przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz miłości okazywanej w codziennym życiu. Wszystkiego najlepszego.