Smaller Default Larger

Dnia 16.05.2018r. odbył się pierwszy  Przedszkolny Talent Show. Przegląd prowadziła p. Agata Dudek, która w barwnym stroju i z humorem pomogła uczestnikom  zaprezentować się i pokonać tremę.

W widowisku wzięło udział 13nastu uczestników, którzy zostali zgłoszeni oraz przygotowani przez swoich rodziców. Dzieci prezentowały różne umiejętności. Talent wokalny prezentowali: Antonina Seredyka, Jan Ciszewski oraz Kacper Ptak. Talent muzyczny: Stanisław Chmiel grający na skrzypcach. Talent recytatorski: Lena Ciesielska, Emilia Lech, Wiktor Mrugalski. Talenty taneczne prezentowało najwięcej uczestników: Anna i Ewa Pycia, Maciej Lech, Helena Błaszczak oraz Karolina Łabuz prezentowali street dance. Aleksandra Gadzina zaprezentowała choreografie cheerleaderek. Występy przedszkolnych kolegów bardzo wszystkim się podobały. Każdy uczestnik dostał głośne oklaski. Po prezentacji dziecięcych talentów prowadząca Agata Dudek razem z uczestnikami i widzami zatańczyła wesoły taniec. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Wojasińska rozdała młodym artystom dyplomy oraz książeczki, złożyła także gratulacje dzieciom oraz ich rodzicom za wspaniałe przygotowanie do występów. Dziękujemy za udział i życzymy dalszego rozwoju wspaniałych talentów.