Smaller Default Larger

Nasze przedszkole wzięło udział w ecokonkursie organizowanym przez fundację „ Szczęśliwe dzieciństwo”, którego celem była zbiórka odzieży używanej na rzecz dzieciaków z tej właśnie fundacji.

Do naszej akcji, którego koordynatorem była p. Agnieszka Kurek włączyły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Miłocicach, które chętnie wsparły naszą zbiórkę odzieży oraz przygotowały dla dzieci i Rodziców kiermasz z rękodziełem . Dodatkową atrakcją było stoisko na którym dzieciaki z naszego przedszkola mogły ozdobić własnoręcznie kruche ciasteczka i skosztować te przygotowane przez panie z Koła. Składamy serdeczne podziękowania dla pani Magdalny, Anety i Lidi z KGW Miłocice za wsparcie, organizację i pyszną zabawę.
Rodzicom i dzieciakom dziekujemy z całego serca za wsparcie naszej akcji i przyniesione paczki.

galeria