Smaller Default Larger

Ziemia to nasza planeta, Ziemia to nasz DOM. W tym roku wszystkie przedszkolaki wspólnie obchodziły Dzień Ziemi.

W ramach obchodów Dnia Ziemi wzięły udziałł w Ogólnopolskim Marszu "Przedszkolak maszeruje-Ziemię ratuje" Marszu Ekologicznym. Dzieci przeszły ulicami osiedla, śpiewając piosenki i wypowiadając ekologiczne hasła. Oczywiście nie zabrakło także transparentów z hasłami zachęcającymi do dbania o środowisko. Następnie nasze Przedszkolaki  z grupy "Wiewiórek" zaopatrzone w rękawice i worki sprzątały teren wokół przedszkola. Akcja ma na celu uświadomienie dzieciom, że to jaka będzie Ziemia w przyszłości zależy od nas - ludzi, tych małych i tych dużych. To co zrobimy teraz dla naszej planety zaowocuje w przyszłości. Mamy nadzieję, że udział w akcji zaowocuje w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.

 

galeria