Smaller Default Larger

W dniach od 25 do 26 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście zakończenia roku przedszkolnego 2018/2019. W pierwszych  dniach swoje przedstawienia zaprezentowały dzieci z grupy "Żabek", "Kotków” i „Wiewiórek”.

Przedszkolaki zaprezentowały swoje programy artystyczne: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy a  rodzice docenili ich występ gromkimi brawami. W drugim dniu swoje umiejętności  zaprezentowały dzieci  z najmłodszych grup „Misie „ i  „Zajączki” oraz najstarsza grupa „Jeżyki”, która  pożegnała przedszkole. Dzieci  podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za ich pracę. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor przedszkola Małgorzata Wojasińska dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem, najbardziej zaangażowani rodzice otrzymali dyplomy. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.