W środę 16 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Uroczystość ropoczęło przedstawienie pt. „Wielkanocne Zwyczaje” w wykonaniu grupy „Kotki” i grupy „Zajączki”.
Na początku kwietnia nasze przedszkole odwiedziło Mobilne Planetarium Orbitek, które przeniosło nasze przedszkolaki w fascynujący i cudowny świat dinozaurów.
W dniu 2.04.2025 odbył się w naszym przedszkolu przegląd recytatorski " Witaj Wiosno".
21 marca przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. W tym tym dniu nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Dzień Kolorowej Skarpety".