21 marca w naszym przedszkolu to był dzień radosny – powitanie Pani Wiosny ! Od dłuższego czasu z niecierpliwością czekaliśmy na ciepłe promyki słońca oraz wszechobecną zieleń. Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do wspólnego świętowania.
7 lutego w odbył się w naszym przedszkolu uroczysty Bal Karnawałowy. Dzieci w pięknych kolorowych przebraniach od samego rana przybywały do przedszkola w związku z czym nastrój, który panował w każdej sali był niezwykle radosny.
10 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się spóźnione przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu dzieciaków z gupy Wiewiórek i Jeżyków. Zaproszeni goście -rodzice mogli obejrzeć piękną historię zielonej choinki o Narodzeniu Dzieciątka Bożego.