Smaller Default Larger

 21 marca w naszym przedszkolu to był dzień radosny – powitanie Pani Wiosny ! Od dłuższego czasu z niecierpliwością czekaliśmy na ciepłe promyki słońca oraz wszechobecną zieleń. Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do wspólnego świętowania.

Dnia 6 marca mieliśmy okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt: ,,Aladyn”, który został przygotowany przez 𝐊𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐜𝐤𝐢 𝐓𝐞𝐚𝐭𝐫 𝐄𝐝𝐮𝐤𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐳 𝐊𝐫𝐚𝐤𝐨𝐰𝐚.

 7 lutego w  odbył się w naszym przedszkolu uroczysty Bal Karnawałowy. Dzieci w pięknych kolorowych przebraniach od samego rana przybywały do przedszkola w związku z czym nastrój, który panował w każdej sali był niezwykle radosny.

10 stycznia w naszym przedszkolu odbyło się spóźnione przedstawienie Jasełkowe w wykonaniu dzieciaków z gupy Wiewiórek i Jeżyków.  Zaproszeni goście -rodzice mogli obejrzeć piękną historię zielonej choinki o Narodzeniu Dzieciątka Bożego.