JEŻYKI

Wychowawcy: mgr Agnieszka Nagło i mgr Bożena Piwowarska

Pomoc: Justyna Plucińska

Grupa wiekowa: 6 latki

„ Pracowita jesień” - pod takim hasłem upływały ostatnie dni w grupie „Jeżyków”. Aby lepiej poznać otaczającą rzeczywistość przyrodniczą, udaliśmy się na wieś, do gospodarstwa rolnego Państwa Muchów z Miłocic.

We  wtorek 9 października grupa "Jeżyki" wybrała się na wycieczkę do lasu. Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała leśnym wędrówkom. Dzieci w tym dniu poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając.

"Owocowy zawrót głowy" - pod takim hasłem przebiegały pierwsze, październikowe zajęcia w grupie „Jeżyków”.

Piątego  października obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu. Również w naszej grupie obchodziliśmy to święto. W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor i uśmiech na twarzy.

28 września po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka. Dziewczynki przygotowały w poranku dla swoich kolegów słodką niespodziankę.