JEŻYKI

Wychowawcy: mgr Agnieszka Nagło i mgr Bożena Piwowarska

Pomoc: Justyna Plucińska

Grupa wiekowa: 6 latki

W ostatnim czasie w naszej sali zagościł „parapetowy zielony ogródek”. Podczas przygotowań do tych zajęć przedszkolaki zapoznały się z wyglądem nasion i sadzonek roślin.

"Gdy zgasną wszystkie światła, a Słońce oczy zmruży, Na niebie pojawi się mapa kosmicznej podróży…" Jednym z tematów realizowanych w naszej grupie był kosmos.

„Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza” Paul Claude

Muzyka towarzyszy człowiekowi od wczesnego dzieciństwa. Jest ona swoistym, naturalnym językiem rozumianym przez każdego członka danej wspólnoty

Przedszkolaki z naszej grupy od lat uczestniczą w cyklicznych spotkaniach z literaturą w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Tegoroczna zima jak widać płata nam figle.Jednego dnia jest ciepło, a  innego mróz szczypie w uszy i nos.