JEŻYKI

Wychowawcy: mgr Agnieszka Nagło i mgr Bożena Piwowarska

Pomoc: Justyna Plucińska

Grupa wiekowa: 6 latki

Dnia 28 listopada 2018 r. odbyły się w grupie Jeżyki zajęcia otwarte pod hasłem: „Kto o zdrowie dba, ten humor dobry ma!”. Postanowiliśmy przy tej okazji sprawdzić, co na temat zdrowia i higieny osobistej wiedzą przedszkolaki.

W listopadzie grupa Jeżyków odwiedziła dziadka Milenki Dejworek Pana Krzysztofa Wtorka w jego zakładzie fotograficznym "Foto - Wtorek".

„ Pracowita jesień” - pod takim hasłem upływały ostatnie dni w grupie „Jeżyków”. Aby lepiej poznać otaczającą rzeczywistość przyrodniczą, udaliśmy się na wieś, do gospodarstwa rolnego Państwa Muchów z Miłocic.

We  wtorek 9 października grupa "Jeżyki" wybrała się na wycieczkę do lasu. Ciepła i słoneczna pogoda sprzyjała leśnym wędrówkom. Dzieci w tym dniu poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając.