Słoneczny dzień 21 czerwca 2016 r. dla naszych przedszkolnych „ Żabek”, ich rodzin oraz wszystkich pracowników przedszkola był bogaty w wydarzenia. Pierwszym z nich była uroczystość dla najbliższych dzieciom osób czyli Rodziców.

We wtorek 24 maja w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na imprezę przyszli rodzice przedszkolaków z grupy „ Żabek”, którzy najpierw mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech.

W piątek 29.04 przedszkolaki z grupy „ Żabek” wraz z panią Sylwią podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą nauczycieli posadziły nasionka oraz cebulki wiosennych kwiatków. Zobowiązały się także do codziennej pielęgnacji  swojej roślinki w przedszkolu– podlewaniu i doglądaniu.

„Szukamy wiosny wokół nas” pod takim hasłem 11 kwietnia b.r. odbyły się zajęcia otwarte przedpołudniowe w grupie „Żabek” z udziałem rodziców. Mamy wraz z dziećmi w wiosennych nastrojach uczestniczyły w zajęciach o tematyce wiosennej.

W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy „Żabki” brały udział w tygodniowych zajęciach, które miały na celu pogłębienie wiedzy kulinarnej dzieci. Na początku tygodnia dzieci zwiedziły przedszkolną kuchnie, w której przygotowywane są posiłki. Zapoznały się z pracą pań kucharek oraz ze sprzętami AGD, które ułatwiają pracę w kuchni .Odbyła się również rozmowa na temat bezpieczeństwa czyli jakich rzeczy nie należy dotykać przez dzieci w kuchni.