Drogie przedszkolaki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady jakich trzeba przestrzegać w trakcie wakacyjnego wypoczynku, tak aby był on niezapomniany i kojarzył się tylko z pozytywnymi przeżyciami!

W piękny piątek 28 lutego grupa Żabek z naszego przedszkola obchodziła swoje święto , a mianowicie Dzień Żaby. W związku z niską frekwencją Żabek do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych przedszkolnych sąsiadów, czyli grupę Kotków.

Dnia 14 lutego br. w grupie Żabek,  w ramach projektu "Dzieci uczą rodziców" została przeprowadzona lekcja  "Młody ekolog" wychowankowie z zainteresowaniem brali udział w zajęciach , oglądali prezentację multimedialną na temat naszej planety .

W styczniowe przedpołudnie grupa Żabek wybrała się do optyka. W tym roku bowiem zajmujemy się poznawaniem zawodów w ramach preorientacji zawodowej.

17 stycznia br. grupa Żabek wybrała się na wycieczkę do Michałowic. Celem naszej wyprawy było odwiedzenie biblioteki oraz spotkanie z panią bibliotekarką, która przeczytała dzieciom nietypową książeczkę o kotku.