ZAJĄCZKI

Wychowawcy: mgr Agata Dudek i mgr Małgorzata Wojasińska

Pomoc: Paulina Kot

Grupa wiekowa: 3 - 4 latki

Pomału żegnamy zieloną wiosnę, a tym samym wypatrujemy już naszą ulubioną porę roku czyli lato! Ciepła pogoda to idealny czas na niecodzienne zabawy:)

Maj to miesiac w którym szczególnie pamiętamy o Rodzinie. Nasi podopieczni zaprosili z tej okazji do przedszkola swoich rodziców, aby wspólnie móc pobawić się i uczcić Dzień Rodziny.

Obcowanie z naturą to najlepsza formą spędzania wolnego czasu. Dzięki wycieczce do pobliskich Pojałowic, gdzie mieści się Ogród Zwierza mieliśmy okazję obcować z pięknymi, mądrymi zwierzętami jakimi są konie. Wrażenia z wycieczki pozostaną w naszej pamięci na długi czas...

Miesiąc maj to szczególny czas przybliżania dzieciom treści związanych z edukacja patriotyczną. Podczas zajęć utrwalaliśmy nasze symbole narodowe oraz szczepiliśmy miłość do ojczyzny.

Dbanie o nasza planetę to bardzo ważny temat w edukacji dzieci. Od najmłodszych lat szczepimy w podopiecznych zasady dbania o planetę na której mieszkamy.