ZAJĄCZKI

Wychowawcy: mgr Agata Dudek i mgr Małgorzata Wojasińska

Pomoc: Paulina Kot

Grupa wiekowa: 3 latki

Dnia 15 listopada 2018 r. o godz. 14 w grupie Zajączków odbędą się zajęcia popołudniowe połączone z pasowaniem na przedszkolaka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców.

Jesień to czas kiedy utrwalamy wiedzę na temat sezonowych owoców i warzyw i korzyści płynących z ich spożywania. Dnia 24.10.2018 zajączki ubrane w czerwone fartuszki i czapki razem z p. Agatka robiły pyszny marchewkowo-jabłkowy sok.

W ramach edukacji zdrowotnej, wdrażamy naszych podopiecznych od najmłodszych lat to dbania o zęby. Od miesiąca października dzieci z grupy Zajączki rozpoczęły dbanie o higienę jamy ustnej w przedszkolu.

Witamy w przedszkolnych progach najmłodszych przedszkolaków. W tym roku w grupie zajączki znajdują się dzieci 3 letnie, które po raz pierwszy uczęszczają do przedszkola.