ZAJĄCZKI

Wychowawcy: mgr Agata Dudek i mgr Małgorzata Wojasińska

Pomoc: Paulina Kot

Grupa wiekowa: 3 latki

Miesiąc grudzień to magiczny czas. Zarówno w domach jak i w przedszkolu czuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku dzieci z grupy Zajączki przygotowały dla swoich bliskich drewniane choinki ozdobione cekinami oraz kartki świąteczne z życzeniami.

23.11.2018 całe przedszkole świętowało Dzień pluszowego Misia. Dzieci przyniosły ze sobą swojego ulubionego pluszaka, który towarzyszył im przez cały dzień w przedszkolu.

,,My maluchy przyrzekamy, od dziś być Przedszkolakami..." Dnia 15.11.2018 r. w grupie II-zajączki odbyła się najważniejsza uroczystość dla każdego dziecka rozpoczynającego przedszkolna przygodę, mowa oczywiście o Pasowaniu na Przedszkolaka.

Jesień to czas kiedy utrwalamy wiedzę na temat sezonowych owoców i warzyw i korzyści płynących z ich spożywania. Dnia 24.10.2018 zajączki ubrane w czerwone fartuszki i czapki razem z p. Agatka robiły pyszny marchewkowo-jabłkowy sok.

W ramach edukacji zdrowotnej, wdrażamy naszych podopiecznych od najmłodszych lat to dbania o zęby. Od miesiąca października dzieci z grupy Zajączki rozpoczęły dbanie o higienę jamy ustnej w przedszkolu.