ZAJĄCZKI

Wychowawcy: mgr Agata Dudek i mgr Małgorzata Wojasińska

Pomoc: Paulina Kot

Grupa wiekowa: 3 latki

W nawiązaniu do tematu tygodnia poświęconego muzyce, poznawaliśmy jej różne rodzaje, a także instrumenty.

W ramach spotkań,, Edukacja do zawodu" dzieci z grupy Misie i Zajączki zaprosiły do siebie p. Ewę, mamę Amelii N. z Zajączków. Wraz z gościem na spotkanie przybyła "Andżela"-szkielet pokazowy.

Cała Polska Czyta Dzieciom to akcja, która od lat promowana jest w Naszym Przedszkolu. Zapraszamy do nas chętnych rodziców, dziadków ale również starszych kolegów.

W myśl słów przedszkolnej piosenki ,, Przyszła wiosna, kwiaty nam przyniosła " dzieci z grupy Zajączki postanowiły upiekszyc swoją salę zakładając Zieloną hodowlę.

Każdy wie, że dzieci uwielbiają śnieg. Ponieważ tego prawdziwego już zabrakło, Pani Agatka postanowiła urządzić pożegnanie zimy w niecodzienny sposób.