WIEWIÓRKI

Wychowawcy grupy: mgr Agnieszka Kurek oraz mgr Marta Gądek

Pomoc: Ula Włudarz

Grupa wiekowa: 5 - 6 latki

W ubiegłym tygodniu w grupie Wiewiórek realizowaliśmy temat pt. „Moja miejscowość , mój region”.

Wiewiórki dobrze wiedzą, że aby być zdrowym trzeba sie dobrze odżywiać, a najwiecej witamin mają owoce i warzywa. Z myślą o pysznych witaminkach dzieci postanowiły sprawdzić jak wyczarować pyszny sok z owoców bez dodatku cukru i konserwantów.

Dzieciaki z gr. Wiewiórek w kwietniowy poranek rozpoczęły wiosenne przebudzenie w kącikach przyrody.. Z dużym zaangażowaniem siały kwiaty i pomidory.

Gupa Wiewiórki przyłaczyła się do akcji organizowanej przez Gminę Słomniki pt."Czyste powietrze"

Święta Wielkanocne już tuż tuż , dlatego w ubiegły czwartek gościliśmy w naszej sali Panią Jolę Chwastek z Koła Gospodyń Wiejskich w  Miłocicach.