WIEWIÓRKI

Wychowawcy grupy: mgr Barbara Stanek i mgr Agnieszka Kurek

Pomoc: Urszula Włudarz

Grupa wiekowa: 5 latki

Nauka czytania wg obowiązującej nas podstawy programowej zaplanowana jest dla dzieci 6 letnich.

W grupie Wiewiórek staramy się zawsze ciekawie spędzać czas organizując dzieciom różne rozwijające aktywności.

Od niedawna w naszej grupie zaczęliśmy się bawić w kodowanie i programowanie. Program ,,Uczymy Dzieci Programować” ,do którego przystąpiliśmy to inicjatywa skierowana do szeroko rozumianej edukacji.

W karnawale same bale a jak bale to i balony. Dlatego na ostatnich zajęciach kółka badawczego eksperymentowaliśmy z balonami i powietrzem. Dzieciaki przy pomocy prostych doświadczeń sprawdzały czy powietrze waży.

Podczas karnawałowego tygodnia w naszej grupie dużo się działo. A kolorowy bajkowy bal był wstępem do wspólnych zabaw związanych z tym radosnym i tanecznym czasem.