MISIE

Wychowawcy: mgr Mariola Zębala oraz mgr Agnieszka Jastrząb

Pomoc: Krystyna Jaworska

Grupa wiekowa: 2,5 - 3 latki

W naszej grupie dzieci intensywnie przygotowały się do Świąt Wielkanocnych, poznały zwyczaje związane z tymi świętami. Dowiedziały się między innymi, co trzeba włożyć do koszyczka, który zanosimy do poświęcenia i dlaczego tak ważne, w te święta są jajka.

Dzieci z naszej grupy brały udział w zajęciach logopedycznych, które zostały prowadzone przez Panią Agnieszkę Tekielę. Zajęcia logopedyczne, to profilaktyka logopedyczna odgrywająca istotną rolę w stymulacji oraz kształtowaniu rozwoju mowy i języka.

Umiejętności matematyczne w codziennym funkcjonowaniu, każdego z nas są niezbędne i nie sposób nie docenić roli matematyki w życiu człowieka, również tego najmłodszego.

Dnia 7.02.2024r. Odbyły się warsztaty przyrodnicze. Podczas warsztatów Pan prowadzący przybliżył dzieciom życie wiewiórki i jeża.

Ruch to zdrowie- mówi znane przysłowie.