Pierwszy dzień kalendarzowego lata grupa Zajączki uczciła przedstawieniem z okazji zakończenia roku przedszkolnego. 22 czerwca dzieciaki ostatni raz wystawiły przedstawienie jako "Zajączki", ponieważ od września przechodzą już do starszej grupy.

Promując wśród najmłodszych zainteresowanie literaturą zapraszaliśmy w tym roku szkolnym do naszej grupy różne osoby, które czytały naszym przedszkolakom ich ulubione bajki.

Dnia 25.05.2016r. dzieci z grupy "Zajączki" przygotowane przez wychowawcę Panią Agatkę, wystawiły przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Od rana czuć było wśród maluszków wielkie emocje.

Dnia 11.05.2016r. w grupie Zajączków odbyły się poranne zajęcia otwarte. Wspólną zabawę z rodzicami rozpoczęliśmy od muzycznego powitania.

W środę 20 kwietnia, dzieci z grupy Zajączki zamieniły się w małych ogrodników. W nawiązaniu do ekologicznego tygodnia, dzieci dowiedziały się nie tylko o tym jak ważna segregacja śmieci, oszczędzanie wody czy światła ale również poznały w jaki sposób należy szanować zieleń.