Dnia 21 stycznia do naszego przedszkola zawitali szczególni goście: Kochane Babcie i  Kochani Dziadkowie. Dzieci z grupy Zajączków z wielka radością i zaangażowaniem pod  okiem Pani Agaty Dudek przygotowały przedstawienie. Było to szczególne wydarzenie nie tylko dla Babci i Dziadka ,ale również dla dzieci, które po raz pierwszy wcieliły się w role aktorów i wystawiły przedstawienie na scenie zlokalizowanej na holu przedszkola.

Na wstępie, wszystkich gości przywitała Pani Agatka, która złożyła życzenia z okazji dnia babci i dziadka oraz zaprosiła do obejrzenia występu. Dziewczynki wcieliły się w role gwiazdek, które nie tylko w wierszach składały życzenia ale również zatańczyły piękny taniec ze śnieżnymi pomponami, czy zaśpiewały piosenkę o gwiazdkach dla naszych gości. Chłopcy maszerując wkroczyli na scenę jako dzielne krasnoludki. Krasnoludki miały różne imiona tj. np. Gapcio, Pracus, Wesołek, Śmieszek, Śpioszek czy Apsik. Życzenia dla babci i dziadka od kolorowych krasnali były powiązane z krasnoludkowymi imionami. Chłopcy również pięknie zaśpiewali piosenki, zagrali także na instrumentach. Po piosenkach, tańcach i wierszach wszyscy odśpiewali solenizantom głośne Sto Lat.  Na twarzach wszystkich zgromadzonych  widać było wzruszenie, radość i dumę z tak pięknego występu ukochanych wnucząt. Na koniec dziadkowie zostali zaproszeni do wspólnego walczyka z wnukami. Taniec ten dostarczył wielu uśmiechów nie tylko Dziadkom ale również dzieciom. Z radością na twarzy goście wysłuchali także życzeń, które złożyła wszystkim Pani Dyrektor, a następnie zaprosiła na uroczysty poczęstunek. W sali oprócz słodkiego poczęstunku czekały na seniorów także prezenty. Dziadkowie zostali  obdarowani przez wnuczęta drobnymi upominkami, uściskami i całusami.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy również Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu wyjątkowego poczęstunku dla naszych gości.