Dnia 25.05.2016r. dzieci z grupy "Zajączki" przygotowane przez wychowawcę Panią Agatkę, wystawiły przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Od rana czuć było wśród maluszków wielkie emocje.

Dzieciaki z niecierpliwością czekały na obiad po którym miał nastąpić występ. O godzinie 13.30 rozpoczęło się przedstawienie dla wyjątkowych gości. Dzieci w barwnych przebraniach zwierząt i w strojach galowych pięknie tańczyły, mówiły wiersze oraz grały na instrumentach. Największe emocje wzbudziła piosenka finałowa "Życzenia dla mamy i taty", której zwrotki odśpiewały dwie dziewczynki z grupy a refren wszystkie występujące dzieci. Zarówno wśród mam i tatusiów a nawet pań przygotowujących przedstawienie  można było zauważyć łzy wzruszenia i radości z tak pięknego występu. Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie oraz przygotowanie strojów dla dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, sił, uśmiechu oraz pociechy z dzieci.