Pierwszy dzień kalendarzowego lata grupa Zajączki uczciła przedstawieniem z okazji zakończenia roku przedszkolnego. 22 czerwca dzieciaki ostatni raz wystawiły przedstawienie jako "Zajączki", ponieważ od września przechodzą już do starszej grupy.

W swoich barwnych hawajskich strojach oraz w plażowej scenerii  dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach oraz tańczyły. Najwięcej uśmiechów  wywołał taniec hawajski do piosenki Tarkana "Kiss, kiss", w którym dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Chłopcy natomiast pięknie zagrali i zaśpiewali piosenkę "O Benoje" w tajemniczym języku Murzynka Bambo. Po występie przygotowanym przez wychowawcę Panią Agatkę, dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności z j. angielskiego. Pani Diana przedstawiła z dziećmi ich ulubione wiersze i piosenki, które dzieci miały możliwość nauczyć się na zajęciach. Po prezentacji umiejętności dzieciaków głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Wojasińska. Dzieci otrzymały gratulacje oraz małe co nieco, w nagrodzie za występ. Rodzice natomiast usłyszeli gratulacje wspaniałych pociech oraz życzenia na najbliższy wakacyjny okres. Na koniec Pani Agatka podziękowała wszystkim Rodzicom za miłą i udaną współpracę oraz zaangażowanie w życie grupy. Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim Rodzicom z grupy "Zajączki" za miły rok współpracy oraz życzyć  słonecznych i bezpiecznych wakacji. Pragniemy również podziękować Pani Agnieszce Tekieli za wspaniałe zdjęcia z uroczystości przedszkolnych.