Dnia 16. 02. 2017 r. odwiedził naszą grupę niezwykły gość -   Willy, w towarzystwie swojej opiekunki Pani Ewy Natkaniec- Wodki. Willy to model ludzkiego szkieletu, dzięki któremu poznaliśmy nasz układ kostny; jego budowę, rolę i znaczenie.

Dowiedzieliśmy się jak różne kości decydują o naszej sprawności fizycznej i ruchowej ,oraz dlaczego powinniśmy o nie dbać, a także w jaki sposób to robić. Pani Ewa- mama Natalki z naszej grupy jest fizykoterapeutą. Na co dzień pracując ze studentami; uczy ich jak pomagać ludziom po przebytych urazach, wypadkach w powrocie do zdrowia i sprawnego funkcjonowania .W czasie spotkania z przedszkolakami omówiła najczęstsze przyczyny powstawania bólu pleców, przekazała wszystkim wiedzę o tym, jak prawidłowo dbać o nasze plecy, by zachować zdrowie i dbać o swój kręgosłup i mięśnie. Ponadto Pani Ewa przygotowała dla nas ciekawe ćwiczenia i zabawy kształtujące naszą postawę; zapoznała nas z technikami masażu i relaksacji. Na koniec wręczyła wszystkim  „ DYPLOM MAŁEGO FIZYKOTERAPEUTY”, kolorowanki, oraz słodycze. Z pewnością skorzystamy ze zdobytej wiedzy i wykorzystamy nabyte umiejętności.

DZIĘKUJEMY PANI EWO ZA WSPÓLNY CZAS I ZABAWĘ !!!