Dnia 18.11.2015 r. w grupie II - Zajączki odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka. Rodzice po raz pierwszy mogli zobaczyć swoje pociechy w roli aktorów oraz mogli poznać pacynkowych przyjaciół naszej grupy- zajączka Tupa i zajączka Maurycego.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego tańca integracyjnego, następnie został odczytany list od zajączka Tupa, do którego dołączone zostały kolorowe koperty z zadaniami dla prawdziwych przedszkolaków. Chętni rodzice po kolei otwierali koperty i czytali zadania, które potem starannie wykonywały pociechy. Jak przystało na prawdziwych przedszkolaków, dzieci pod okiem wychowawczyni mgr Agaty Dudek tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze a na końcu zagrały instrumentację utworu A. Vivaldiego ,,Jesień”. Po gromkich brawach wszystkich rodziców oraz  zaliczeniu zadań przez zajączka Maurycego, dzieci uroczyście złożyły przysięgę przedszkolaka. Po części artystycznej  Pani dyrektor mgr Małgorzata Wojasińska przy pomocy kolorowego ołówka pasowała wszystkich na prawdziwych przedszkolaków. Dzieci otrzymały także dyplom pasowania oraz drobny upominek. Na koniec dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek.

WITAMY W GRONIE PRZEDSZKOLAKÓW I ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY I NAUKI W NASZYM PRZEDSZKOLU !!!