Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości  chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej. Dlatego też już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do spotkania Wigilijnego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością.

W naszym przedszkolu gorączkowe przygotowania świąteczne również miały miejsce, gdzie oprócz porządków, dekoracji sal i holów, nasze dzieci uczyły się pięknych kolęd i pastorałek. Ponadto w ramach cyklicznego Dnia bez Zabawek dzieci z grupy Żabek malowały styropianowe bombki na choinkę, piekły i dekorowały świąteczne pierniczki słodkimi posypkami i pisakami, wykonywały dłuuuuuuuuuuuuuuuuugi łańcuch na choinkę z kolorowych pasków papieru oraz malowały wytłoczki po jakach, z których powstała piękna choinka zdobiąca naszą tablicę w szatni. Kiedy przedszkolaki były już w pełni przygotowane na Święta Bożego Narodzenia odwiedziła nas mama Julci Kądziołki, Pani Agnieszka, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała  Żabkom  książkę nawiązującą do Bożego Narodzenia pt: „Franklin i prezent świąteczny”. Sądząc po minach bajka bardzo przypadła do gustu naszym przedszkolakom. Na zakończenie mama Julci złożyła świąteczne życzenia dzieciom i poczęstowała pysznymi cukierkami! Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce za odwiedziny. To były bardzo pracowite, pełne wrażeń ostatnie dni 2017 roku. Z niecierpliwością czekamy co przyniesie nam Nowy Rok – 2018!:)