W minionym tygodniu rozmawialiśmy o tym co dzieje się w pogodzie jesienią.A dzieje się całkiem sporo.

Bawiliśmy się z porami roku, utrwalaliśmy ich nazwy i kolejność. Dzieci podawały to co kojarzy im się z daną porą roku i jaka jest wtedy pogoda. Ćwiczenia bardzo sie przydały ponieważ okazało się że przedszkolaki niezbyt dobrze się w nich orientują. Dużo w ciągu tego tygodnia było zabaw plastycznych a szczególnie malowania farbami. Powstało kilka fajnych prac, które można podziwiać w holu przedszkola. Wiewiórki brały także udział w zabawach badawczych podczas których poznawały zasadę obiegu wody w przyrodzie, dowiedziały się jak powstaje deszcz i skąd biorą się chmury. Po drodze mieliśmy także Przegląd Recytatorski - Zdrowie w Poezji, o którym więcej informacji znajdziecie Państwo w Aktualnościach. Warto podkreślić, że Wiewiórki były najliczniejszą grupą podczas tego przeglądu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczne.