23 stycznia w poniedziałkowy mroźny dzień, dzieci z grupy Misiów zaprosiły swoich Dziadków i swoje Babcie do naszego przedszkola, by uczcić ich święto, pokazać im jak wyjątkową rolę spełniają w ich życiu i podziękować za ich obecność, miłość i troskę.

Spotkanie rozpoczęła wychowawczyni grupy p. Ania, która serdecznie powitała miłych gości oraz złożyła im życzenia z okazji ich święta. Kolejnym punktem spotkania były występy dzieci. Z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem recytowały wiersze, tańczyły, grały na instrumentach muzycznych i śpiewały piosenki. A wszystko po to, by sprawić radość i okazać ogromną miłość swym Babciom i Dziadkom. Jesteśmy pewni, że to się udało, bo na ich twarzach widać było radość, wzruszenie i dumę, że takie maluszki mogą tak pięknie zaprezentować się na scenie. Część artystyczną zakończyło gromkie „Sto lat" na cześć wszystkich Babć i Dziadków. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła życzenia naszym drogim seniorom. Finałem naszego grupowego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Radości i podziękowaniom ze strony dziadków nie było końca. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tej wzruszające imprezy serdecznie dziękujemy!