Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Dlatego dzieci z grupy Kotków wraz ze swymi rodzicami i wychowawczyniami postanowiły ten magiczny wieczór spędzić razem na wesołej zabawie. 29 listopada w holu przedszkola rozbrzmiewała muzyka, która integrowała wszystkich zebranych. Wspólne zabawy, wróżby, czarowanie pozwoliły oderwać się na chwile od rzeczywistości i przenieść w świat magii. Dzieci kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowały wróżby przepowiadające przyszłość. Poznały swój przyszły zawód, imię męża i żony oraz dowiedziały się kto z nich pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Następnie przedszkolaki  pełne wrażeń mogły odpocząć  na swojej Sali. Tam czekały na nich napoje, owoce i słodycze. Większości przygotowana dzięki hojności rodziców. Za co serdecznie dziękujemy. Kiedy „Kotki” delektowały się jedzeniem. Rodzice mogli wylosować sobie balonik, w którym ukryta była dla nich wróżba - przesłanie. Następnie dostali pamiątkowe dyplomy. Bardzo dziękujemy jeszcze raz wszystkim rodzicom, za wspólna zabawę i organizację piątkowego wieczoru.