Ostatni miesiąc w grupie Kotków był intensywny i pełen wrażeń. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział we wszystkich zajęciach proponowanych przez panie. Dlatego też nie było czasu na nudę!

Kotki utrwaliły poznane figury geometryczne, malowały przedszkole ze swojego punktu widzenia, wycinały, kolorowały. Zapoznały się z graficznym zapisem cyfry 1 oraz literami A, a i O, o. Przeliczały w dostępnym dla siebie zakresie, segregowały przedmioty według koloru, kształtu i przeznaczenia. Aktywnie brały udział w zajęciach muzyczno – ruchowych. W ostatnim czasie Kotki zamieniły się w małych kuch\z\0 i przygotowały pyszne owocowe szaszłyki, które spałaszowały z bitą śmietaną. To był mile spędzony czas!