Smaller Default Larger

Dnia 26 marca 2018 roku w naszej grupie odbyły się popołudniowe zajęcia otwarte o tematyce wielkanocnej. Na początku Panie powitały wszystkich gości, a następnie zaprosiły do wspólnej zabawy integracyjnej, w której rodzice i dzieci mieli przywitać się ze wszystkimi częściami ciała.

15 marca przedszkolaki z grupy Kotków przystąpiły do założenia własnej wiosennej hodowli w sali.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do czytania książeczek dzieciom w przedszkolu. W listopadzie odwiedziła nas mama Karola Gajosa, która przeczytała bajeczkę o straży pożarnej. Następnie wspólnie z dziećmi czytała książkę o kropeczce, w której dzieci musiały wykonywać zadania specjalne.

27 października w grupie Kotków odbył się pełen kreatywności Dzień bez Zabawek. Na początku przedszkolaki założyły fartuszki, czapeczki i samodzielnie przygotowały pyszne i zdrowe śniadanie. Dzieci z ogromnym apetytem zjadły kolorowe kanapeczki. Kolejna część dnia poświęcona była zawodom i konkurencjom sportowym.

29 września, w związku z tematem tygodnia, Kotki zamieniły się w małych kucharzy. Dzieci wykonywały bowiem samodzielnie pyszną sałatkę owocową. Najpierw przypomnieliśmy sobie nazwy, wygląd i smak owoców.