Drogie przedszkolaki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady jakich trzeba przestrzegać w trakcie wakacyjnego wypoczynku, tak aby był on niezapomniany i kojarzył się tylko z pozytywnymi przeżyciami!

W ramach projektu Bliżej pieska oraz zgodnie z założeniami autorskiego programu pani Agaty Dudek prowadzonego w naszej grupie pt. ,,Zwierzę nie jest rzeczą", dzieci z grupy Zajączków utrwalaly zasady pomagania zwierzętom w zimie.

W ramach zajęć z preorientacji zawodowej gościliśmy w naszej grupie kucharza, dogoterapeutę oraz policjanta. Nadszedł czas na poznanie kolejnych ważnych zawodów - ratownik medyczny oraz higienistka stomatologiczna.

Dnia 23.01.2020 r. odbył się w naszej grupie dzień bez zabawek.

W ramach zajęć uwzględniających preorientację zawodową, dzieci spotkały się z Panią Agatką przedszkolną kucharką, a prywatnie babcią Igi z grupy Misie.